بوکوبین

آنتونی رابینز

معرفی نویسنده

۱۳ مهر ۱۳۹۸ 71 بازدید
بوکوبین

آنتونی رابینز ( Anthony Robbins )

 

تونی رابینز ، با نام کامل آنتونی رابینز ( Anthony Robbins ) و نام اصلی آنتون جی ماریواتور ، سخنران انگیزشی آمریکایی و مربی زندگی میباشد که امپراتوری کسب و کار چندجانبه را با سخنرانی های انگیزشی و ایجاد تحول مثبت در زندگی دیگران ایجاد کرد.

آنتونی رابینز ( Anthony Robbins ) در یک خانواده از طبقه کارگر در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰، Glendora، کالیفرنیا ، ایالات متحده، متولد شد. در دوران کودکی او نام خانوادگی ناپدری را برای خودش انتخاب کرد. او در طول جوانی کشف کرد که دارای استعداد زیادی برای سخنرانی عمومی است و شروع به خواندن آثار نویسندگان الهام بخش مانند رالف والدو امرسون و دیل کارنگی کرد.

آنتونی رابینز در زمان تحصیلش ، کار خود را برای برگزاری سمینارهای جیم ران، سخنگوی انگیزشی، با دقت و علاقه زیاد انجام داد.
آنتونی رابینز در اوایل دهه ۱۹۸۰ رابینز شروع به برگزاری سمینارهای خود کرد، که به عنوان های متفاوت توانست علاقمندان زیادی را به خودش جلب کند. او با نوشتن کتاب ها و بعدا با تولید کتاب های صوتی، عکاسی تبلیغاتی تلویزیونی، دی وی دی ها و برنامه های گوشی هوشمند، توانست با مخاطبین بسیار زیادی ارتباط برقرار کند. در سال ۲۰۱۰، یک نمایش تلویزیونی واقعی تلویزیونی کوتاه مدت، دستیابی به موفقیت با تونی رابینز برگزار کرد .

تونی رابینز یک مربی زندگی در آمریکا است. این سخنران انگیزشی برای کمک به خود و دیگران و همچنین برای نوشتن کتابهای “قدرت نامحدود” و “بیداری غول درون” شناخته شده است.
آنتونی رابینز درباره موضوعاتی مانند سلامت و انرژی سخن می گوید،ترس های متعارف را از بین مردم جمع می کند،ثروت بیشتری را با استفاده بهینه از منابع موجود. حفظ و ارتقای روابط و ارتباطات می آفریند. وقتی که تحت نظر جیم ران کار می کرد او الهام گرفت تا در قلمرو انگیزشی صحبت کند و به او آموخت که شادی و موفقیت درک و کار سخت می تواند موفقیت های بزرگی را برایش به ارمغان بیاورد.

آنتونی رابینز بنیانگذار مرکز “رابینز- مدانس”برای مداخلات استراتژیک است که مواد آموزشی و برنامه های مربوط به جامعه درمانی را تولید می کند.

آثار آنتونی رابینز

کتاب‌های قدرت نامحدود ، رهاسازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر تونی رابینز می‌توان به:

  1. قدرت ایمان
  2. یادداشت های یک دوست
  3. اسرار ذهن ثروتمند

میتوانید دیگر مقالات بوکوبین مانند مقاله کتاب دست دوم  را در بوکومگ مشاهده فرمایید.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *