بوکوبین
بوکوبین

راهنمای درج اگهی در سایت بوکوبین
با زدن دکمه “ثبت اگهی رایگان” در بالای صفحه می توانید ثبت اگهی را در بوکوبین اغاز نمایید.
در ابتدا باید دسته بندی اگهی خود را انتخاب نمایید که با انتخاب هر دسته بندی، لیستی از از اطلاعات اگهی مقابل شما قرار می گیرد که به منظور ثبت یک اگهی معتبر در بوکوبین باید اطلاعات موجود در فرم را تکمیل نمایید.

-عنوان اگهی: یک عنوان مناسب برای اگهی وارد نمایید.
-مبلغ: مبلغ مورد نظر خود را برای اگهی درج نمایید، در صورتی که بخش قیمت را خالی بگذارید، یا عدد صفر را وارد نمایید، آگهی با قیمت «توافقی منتشر می‌شود.
توضیحات: می توانید در رابطه با اگهی خود توضیحات لازم را در این قسمت وارد نمایید.
-استان:استان سکونت خود را در این قسمت انتخاب نمایید.
-نوع اگهی: نوع اگهی درج شده شما می تواند شامل یکی از این انواع باشد.
 1- فروشی: در صورتی که اگهی شما یک محصول فرهنگی باشد که قصد فروش به سایرین را داشته باشید، می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.
 2- درخواستی: و یا در صورتی که شما جویای یک محصول فرهنگی می باشید، می توایند اطلاعات انرا به عنوان یک اگهی درج نموده تا سایرین از این اگهی اطلاعا یابند و درصورت دارا بودن محصول فرهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
 3- اهدایی: درصورتی که شما قصد ارائه محصولات فرهنگی خود به صورت هدیه به سایر افراد هستید، می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.
سپس تصویر مربوط به اگهی خود را وارد نموده و دکمه مرحله بعد را فشار دهید.
(قابل ذکر است که آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۳ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم برای بازدهی بیشتر آگهی خود حتما از عکس استفاده نمایید.)

پس از تایید و انتشار، اگهی شما در سایت بوکوبین قرار می گیرد.

همچنین شما می توانید با انتخاب یکی از گرینه ها اقدام به ویژه و نردبان نمودن اگهی خود نمایید.

اگهی ویژه: آگهی شما با برچسب آگهی ویژه نشان داده می‌شود. این امکان علاوه بر ایجاد تمایز ظاهری و جلب توجه بیشتر برای آگهی شما، شرایط نمایش در دسته بندی آگهی‌های ویژه را فراهم می‌سازد.
اگهی نردبان: آگهی شما تا زمان دریافت آگهی تازه‌تر در همان دسته‌بندی و شهر، به عنوان اولین آگهی نمایش داده می‌شود.
اگهی ویژه و نردبان: آگهی شما ویژه و نردبان خواهد شد.