بوکوبین
بوکوبین
قوانین بوکوبین

برای استفاده بهتر از بوکوبین مطالعه موارد زیر ضروری بوده و تمامی کاربران باید با اطلاع از موارد ارائه شده ذیل اقدام به استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن بوکوبین کنند.

 • هر نوع آگهی محتوای ثبت شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی توسط ناظران تیم بوکوبین بررسی و پس از تایید محتوا، بارگذاری و در سایت و اپلیکیشن به نمایش در خواهد آمد. بدیهی است چنانچه اطلاعات به صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط بوکوبین ارائه گردد، بنابر ضوابط موجود تیم پشتیبانی بوکوبین نسبت به حذف یا حدالامکان اصلاح آنها اقدام خواهد کرد.
 • بوکوبین هیچ دخالتی در قیمت گذاری ها از طرف صاحبان آگهی نخواهد کرد و قیمت گذاری ارائه شده صرفا بر اساس تصمیم آگهی دهنده انجام میشود.
 • آگهی کننده اذعان میکند که شخصا مالک محتویات و مطالب منتشر شده در آگهی خود بوده و بوکوبین نسبت به اعتبار سنجی آن مسولیتی ندارد.
 • هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و بوکوبین  در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • بوکوبین هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع رسانی آن استفاده کرده اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائد بوکوبین نخواهد شد.با ذکر این که تیم بوکوبین فرآیند های ثبت آگهی را بدقت انتخاب و برای ارتقاء امنیت طرفین معامله آنرا بهینه کرده است اما رعایت احتیاط حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله مستقیما به عهده معامله کنندگان است و تبعات ناشی از آن ابدا متوجه سایت و تیم بوکوبین نخواهد بود.

  آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در بوکوبین  تأیید می‌کنند که از قوانین بوکوبین آگاهی کامل دارد و آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود.

 1. مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 2. ناقض حریم شخصی افراد،
 3. استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، حراج و موارد مشابه،
 4. درج قیمت در عنوان آگهی،
 5. هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 6. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت افراد
 7. استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد.
 8. برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN
 9. فال گیری و رمالی مانند : سی دی و کتاب های آموزش رمالی و دعا و طلسم و سایر تبلیغات مرتبط …
 10. آموزش رقص یا موارد مشابه که منع قانونی و شرعی دارد،
 11. ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
 12. فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض
 13. درج شماره حساب در متن آگهی،
 14. معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با بوکوبین را دارند
 15. درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز
 16. انصراف از همکاری و استرداد وجه پس از انتخاب آگهی و عملیات پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نیست
 17. در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، بوکوبین به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

درنظر داشته باشید به منظور تسهیل و تسریع فرایند انتشار آگهی ها بوکوبین ممکن است در مواردی براساس قوانین گفته شده فوق، متن آگهی شما را به طور جزئی مورد تغییر قرار دهد. همچنین بوکوبین مجاز است هرگونه پیام، آگهی ویا عکسی که به این سایت ارسال میکنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر است را در هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف کند.