بوکوبین

اسرار ذهن ثروتمند

بوکومگ , بررسی کتاب

۱۹ مهر ۱۳۹۸ 33 بازدید
بوکوبین

کتاب اسرار ذهن ثروتمند

نویسنده : آنتونی رابینز

در کتاب اسرار ذهن ثروتمند آنتونی رابینز اصولی را می آموزد که خود او توانسته است با استفاده از آن ها از صفر به یک میلیونر تغییر سطح دهد.
اکنون آنتونی رابینز برای اولین بار اسرار ثابت شده موفقیتش را در کتاب اسرار ذهن ثروتمند با شما در میان می گذارد.
آنتونی رابینز فقط بر اساس تجربیات خودش صحبت میکند و هیچ یک از این مفاهیم ذاتا درست یا غلط نیستند، بلکه فقط دست آورد های شخصی او هستند و نتایج انرا در هزاران هزار نفر دیده است.
آنتونی رابینز معتقد است اگر مفاهیمی که در کتاب اسرار ذهن ثروتمند یاد می گیرید را به کار ببرید کاملا زندگی خود را متحول خواهید کرد.
قطعا کتاب اسرار ذهن ثروتمند به همه افرادی که می خواهند مسیر موفقیت و رسیدن به استقلال را زودتر طی کنند کمک به سزایی خواهد کرد و لذا بوکوبین این کتاب را به همه افرادی که خواهان موفقیت بیشتر در زمینه مالی هستند توصیه می کند.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند برای همه افرادی که می خواهند تغییری در دیدگاه خود ایجاد کنند نیز بسیار کارآمد و مفید می باشد.

در نهایت بوکوبین به بزرگتر ها توصیه می کند که این کتاب را به بچه های خود یا نوجوانانی که می شناسند هدیه دهند. بچه ها و یا افراد کم سن وسال کمتر در معرض باور های مخرب از سوی تلویزیون، مدرسه، جامعه و … قرار گرفته اند و ایجاد یک ذهنیت درست می تواند به آن ها کمک زیادی بکند…

قسمت هایی خواندنی از کتاب اسرار ذهن ثروتمند

اگر به پول زیاد دست یابید ولی از نظر درونی آمادگی آن را نداشته باشید، فرصت های ثروتمند شدن شما خیلی کوتاه بوده و زود آن را از دست خواهید داد.

آیا شنیده اید که عده ای می گویند: مشکل اصلی آن ها بی پولی است؟ من می گویم: مشکل اصلی بی_پولی نیست. بی پولی کاملا نشانه مواردی است که در زیر در جریان می باشد. بی پولی یک معلول است. پس علت آن چیست؟ دنیای درون. تنها راه برای تغییر دادن دنیای بیرون از خودتان تغییر دادن دنیای درون شما می باشد. هر نتیجه ای که می گیرید مانند ثروتمند شدن یا فقیر شدن، خوب یا بد، مثبت یا منفی، همیشه به خاطر داشته که به خاطر دنیای درون شماست و در واقع دنیای بیرون انعکاسی از دنیای درون شماست.

در هر انسان تا خود را به چیزی متعهد نداند همیشه تردید و دودلی، نقطه_ضعف و ناتوانی برایش وجود دارد. لحظه ای که کسی خودش را کاملا متعهد می نماید عنایت خداوندی نیز به جریان می افتد و به او کمک می کند.

دنیا به آدم هایی که بازی کوچک می کنند احتیاجی ندارد. فکر کوچک و عمل کوچک منجر به ورشکستگی و ناکامی می شود. فکر بزرگ و عمل بزرگ منجر به پول و معنی دار شدن زندگی می شود.
16 اصل معرفی میکند که یکی از آنها ساده زیستی است.

میتوانید دیگر مقالات بوکوبین مانند مقاله کتاب دست دوم  را در بوکومگ مشاهده فرمایید.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *