بوکوبین

FIFA2020

بوکومگ , بررسی بازی

۶ آبان ۱۳۹۸ 43 بازدید
بوکوبین

فیفا2020

کمپانی Electronic Arts شدیدا در پی تبدیل کردن فیفا(FIFA) به یک ورزش الکترونیک است و این مسیری است که pes هم امسال در بازی pes2020 به آن قدم گذاشته است .اما نکته اینجاست که فیفا (FIFA)در این مسیر در حال فدا کردن برخی از ویژگی های محبوبش برای هوادارانش است و چیزی که واضح است این است که هر سال توجه کم تری به خواسته های کاربرانش دارد. اگر تجربه بازی با فیفا 20 را داشته باشید حتما به این نتیجه رسیدید که فیفا 20 دشوار تر و البته کند تر از همیشه شده است اما هم زمان المان های جدید و جذابی ارائه میدهد که در نوع خودش قابل توجه است.

تغییرات فیفا 2020 نسبت به فیفا 2019:

بسیار از پلیرهای حرفه ای فیفا این نقد را نسبت به نسخه جدید فیفا یعنی فیفا 20 داشته اند که این نسخه نسبت به فیفا 19 تغییرات چشمگیری نداشته است و فی الواقع نقطه تماییزی آنچنانی بین فیفا 20 و فیفا 19 وجود ندارد که ارزش پرداخت هزینه 60 دلاری خرید بازی را داشته باشد ولی با این همه اگر با گیم پلی فیفا 20 همراه شوید تغراتی در سبک بازی ، حمل توپ و نحوه عملکرد ضربات را لمس خواهید کرد و همچنین رفتار توپ چه روی زمین و چه توی هوا منطقی تر از گذشته شده است و مثل نسخه های قبل شاهد برگشت های غیر طبیعی توپ هنگام برخورد با تیر دروازه ها نیستیم، نبردهای تن به تن حساس تر شده و قابلیت کنترل بهتری دارد و همین نکته باعث کند شدن روند بازی در میانه های میدان شده است و در کل نرخ خلق موقعیت های گل سریع روی ضد حملات پایین تر آمده است خوصا وقتی که وینگر های چپ و راست هم امسال آرام تر به نظر می آیند.

ویژگی و تغییر مثبت فیفا2020

ولی یکی از تغیییراتی خوبی که امسال شاهد آن هستیم افزایش قابل توجه هوش مصنوعی مدافعان و دروازه بان بازی است. در این نسخه تمام مدافعان جای گیری بهتری در خط دفاعی دارند، روی آفساید گیری مدافعان حساب بیشتری میتوانید باز کنید، پوشش مهاجمان حریف بهتر شده است به طوری که توانایی مدافعان تنومندی مثل فن دایک شگفت انگیز است. شما با مدافع هلندی لیورپول (ویرجیل فن دایک) با کمی هوشیاری میتوانید سد راه بهترین مهاجمان حریف مثل مسی و رونالدو شوید و از طرفی در ضربات ایستگاهی اجازه عبور توپ از روی سرش را نمیدهد.

 ولتا در فیفا 20 چیست؟؟

جدا از بازی اصلی فیفا افزونه ولتا بسیار جذاب است به طوری که بیشتر از این که سرگرم ساختن تیم محبوبتان باشید، مشغول گل کوچیک بازی کردن در زمین های فوتبال خیابانی ریو دوژانیرو یا سالن های توکیو خواهید بود. ولتا یک حالت چند بار مصرف نیست که پس از چند بار بازی کردن از آن خسته شوید و برای همیشه آنرا کنار بگذارید، شاید بتوان آن را یکی از بهترین بخش های فیفا 20 دانست، بخشی که به طور کامل لذت بازی کردن در یک زمین کوچکتر در مقایسه با زمین چمن به شما منتقل میکند در واقع گیم پلی آن طوری طراحی شده است که میتواند هیجان بیشتری نسبت به فوتبال معمولی داشته باشد و اتفاقات بسیار مفرحی را خلق کند . میتوانید دیگر مقالات بوکوبین مانند مقاله کتاب دست دوم  را در بوکومگ مشاهده فرمایید.
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *