بوکوبین

MOTO GP

بوکومگ , مقاله بوکومگ

۱۱ آذر ۱۳۹۸ 42 بازدید
بوکوبین

MOTO GP

سری بازی های MOTO GP بازی شبیه سازی موتورسواری است که در سال های اخیر اصلا در حد و اندازه های نام دهن پر کن مسابقات MOTO GP ظاهر نشده بود و عملکردش از نظر کاربران و علاقه مندان به این رشته ورزشی زباد خوب نبوده است ولی اگر بدون پیش داوری و ذهنیت قبلی نسبت به بازی های قبلی این سری مسابقات به سراغ بازی MOTO GP19 بریم قطعا نتیجه کار متفاوت خواهد بود، با بوکومگ همراه باشید.
پس از سال ها نا امیدی و انتظار هواداران مسابقات موتور سواری بالاخره سازندگان، بازی ای منتشر کردند که علاوه بر این که لایق نام این سری از مسابقات باشد بلکه به عنوان بهترین بازی شبیه سازی موتور سواری این روز ها انتخاب شود و تا اینجای کار هم طرفداران را تا حد زیادی از خود راضی کرده است.

پیشرفت های عالی بازی نسبت به قبل

قبل از هر چیزی با این جمله شروع میکنیم که MOTO GP19 بهترین بازی از سری بازی های MOTO GP است و پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه قبلی خود یعنی MOTO GP18 داشته است. پس از آنکه MOTO GP18 یک بازی در حد متوسط خود را نشان داد سازدگان بازی قول های زیادی برای بازی MOTO GP19 دادند که یکی از بزرگ ترین آن ها تعریف کردن هوش مصنوعی برای این بازی بود که تا حد زیادی توانست در این نسخه انتظارات هوادان را برآورده کند البته این قضیه هوش مصنوعی بسسار وابسته به درجه سختی بازی است و اگر MOTO GP19 را روی درجات سخت تنظیم کنید با قاطعیت میتوان گفت که اگر کار کشته این بازی نباشید هیچ شانسی برای اول شدن ندارید ! در کل دقت و وقت و سرعت عمل زیادی لازم است تا در این بازی به مهارت برسید. علاوه بر این که به مهارت نیاز دارید باید اطلاعات مختصری هم از مسابقات واقعی MOTO GP داشته باشید تا بدانید که کجا از چه موتوری و با چه تنظیماتی استفاده کنید. اگر فکر میکنید که همه این ها باعث خواهد شد که از بازی زده شوید و آن رها کنید کاملا در اشتباه هستید و برعکس با تمام این ویژگی ها به این بازی علاقه مند خواهید شد و آن را دوست خواهید داشت.

گیم پلی و امکانات عالی بازی

اگر شما از آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید موتورتان را دستکاری کنید و آن را برای خودتان شخصی سازی کنید این بازی برای شما آنقدر امکانات و ابزار های جذاب در بازی گنجانده است که میتوانید ساعت ها موتور مورد علاقه خودتان را بسازید بدون این که گذر زمان را حس کنید و از آن لذت ببرید.
بخش CAREER و حالت داستانی MOTO GP هم هسته اصلی بازی را تشکیل میدهد که البته بخش جذابی است و شما به عنوان یک موتور سوار تازه کار وارد تیم RED BULL میشوید و استارت موتور سواری حرفه ای تان زده میشود و شما باید تمام تلاشتان را بکنید تا به مسابقات حرفه ای MOTO GP برسید حال در این میان پیشنهاداتی از سایر تیم ها برای شما ارسال میشود که بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

شبیه سازی بسیار طبیعی بازی

گرافیک موتور ها و پیست ها بسیار بهتر شده است و حس راندن در یک پیست آفتابی و یک پیست لغزنده و شن های کنار جاده بسیار با هم متفاوت خواهند بود. دقیقا مثل همین تفاوت ها را در توانایی موتور هایی که از آن ها سواری میگیرید میتوانید حس کنید. مثلا یک موتور MOTO 3 نرم تر حرکت میکند ولی یک موتور مانند سوزوکی برای راندن در یک پیست پیچ در پیچ مناسب تر است چون بسیار روان تر میچرخد. سازندگان بازی برای ایجاد یک تجربه بهتر و نزدیک به واقعیت ، حتی صدای موتور ها هم با توجه به ویژگی خاص خودشان با هم متفاوت است و بسیار نزدیک واقعیت است . همان طور که میتوان تفاوت دو موتور را در سرعت گیری و شتاب اولیه و نرمی حرکت تشخیص داد، تفاوت صدای آن ها هم با هم واضح است.
در کل بازی MOTO GP19 یکی از بهریت بازی های شبیه سازی تا به اکنون است و فعلا در حال حکمرانی در این زمینه است.

میتوانید دیگر مقالات بوکوبین مانند مقاله کتاب دست دوم  را در بوکومگ مشاهده فرمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *